Kategorie blog
Chmura tagów
Reklama
Blog sklepu ekologicznego "Trzy Marchewki"
Söbbeke - jakość i tradycja

Sobbeke

Innowacyjne produkty ekologiczne o doskonałym smaku!

O tej wyjątkowej mleczarni śmiało można powiedzieć - firma z tradycjami. Prowadzona jest bowiem od ponad 100 lat przez jedną rodzinę. Podstawą sukcesu z pewnością jest najwyższa jakość proponowanych produktów. Właściciele, rodzina Söbbeke, postawili przede wszystkim na połączenie tradycji z nowoczesnością, dostosowując się stale do potrzeb klientów.

W 100% ekologiczne produkty Söbbeke wyróżniają się innowacyjnością (np. jogurty probiotyczne, sery probiotyczne, jogurty słodzone syropem z agawy), doskonałym smakiem oraz ciekawymi, funkcjonalnymi opakowaniami.

Ekologiczna mleczarnia Söbbeke czuje się odpowiedzialna za otaczające ją środowisko. Zatrudnia wyłącznie pracowników zaangażowanych w krzewienie idei zrównoważonego rozwoju, przejrzystości, szacunku dla natury i drugiego człowieka. W wyniku ich pracy powstają wyjątkowe i smaczne pro-dukty w najwyższej ekologicznej jakości.

Dzięki niezależności właściciele firmy mogą podejmować autonomiczne decyzje, zachowywać wolność gospodarczą. To dzięki temu mogą kreować produkty idealnie wpasowane w ideę zdrowego stylu życia.

Sobbeke

Produkty „Söbbeke” (dostępne w naszym sklepie).

Przedstawione informacje pochodzą z oficjalnych materiałów producenta Söbbeke.

Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl