Folie grzewcze

Systemy fotowoltaiczne mają to do siebie, że produkują darmowy prąd ze słońca. Warto więc pomyśleć o zastosowaniu systemu grzewczego korzystającego z tego, źródła energii. W sytuacji, gdy budujesz dom lub planujesz jego budowę pomyśl o fotowoltaice powiązanej z matami grzejnymi Red Snake. Zaoszczędzisz na:

  • budowie komina (zasłaniałby moduły fotowoltaiczne), jego konserwacji i przeglądach,
  • dodatkowym miejscu na piec,
  • kaloryferach, rurach, zaworach i pompach,
  • miejscu do składowania opału.

Obsługa systemu jest miła i przyjemna, ograniczająca się jedynie do włączenia ogrzewania i regulacji temperatury. Czysto i prosto. Folie grzewcze Red Snake tworzą bezproblemowe, wygodne i bardzo skuteczne systemy grzewcze w domach. Można ją zamontować nie tylko jako podstawowe, ale również jako dodatkowe źródło ogrzewania.

Red Snake jest jednym z najnowocześniejszych systemów grzewczych na rynku. Jest zdrowym i tanim system opartym na prądzie. Dodatkowo może być sterowany za pomocą smartfona z dowolnego miejsca, w którym się znajdujesz. Możesz zaprogramować centralkę tak aby było ciepło, gdy wrócisz do domu.

No tak, dorzucając węgiel lub drewno do pieca też można się rozgrzać! Ale zostawmy tę opcję dla zatwardziałych tradycjonalistów.

Stosowanie folii Red Snake jest łatwiejsze i tańsze niż tradycyjne ogrzewanie podłogowe a jej układanie w dużym salonie o powierzchni 30 m2 trwa około 3 godzin.

Elementem grzejnym jest materiał, która składa się z mieszaniny włókien węglowych z pastą karbonu zapewniając niemal 100% sprawności. Orientacyjnie, koszt kompletnego systemu Red Snake, dla domu o powierzchni 120 m2, rozpoczyna się od 13 000 zł netto, przy czym wycena systemu jest zależna od kilku parametrów budynku.

Red Snake jest liderem w produkcji folii grzewczych w Polsce.

Aby dokładnie wyliczyć instalację i cenę zapraszam do kontaktu.
Zadzwoń, zbiorę niezbędne dane. W zamian otrzymasz projekt i wycenę.

Rajmund Sułkowski
telefon: 662 027 673

Możesz zapomnieć o konserwacji lub wysokich rachunkach za prąd w połączeniu z fotowoltaiką!

Fotowoltaika w połączeniu z foliami grzewczymi Red Snake to bezkosztowe ogrzewanie.

Odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania znajdziesz w zakładce Częste pytania – folie grzewcze.